Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Любовта и Изкуството !

2 posters

Go down

Любовта и Изкуството ! Empty Любовта и Изкуството !

Писане  Admin Нед Авг 17, 2008 3:30 pm

Две неща.. силно свързано според мен ! ;-)

Admin
Admin

Брой мнения : 8
Registration date : 10.08.2008

https://love.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Любовта и Изкуството ! Empty :)

Писане  sladka_burq Нед Авг 17, 2008 3:37 pm

Седнали сме в люлката на верандата. Небето е кървавочервено . Ние седим съвсем притихнали и не говорим...просто седим и чувстваме, а тази музика съвсем нежно и леко се разплисква като нежно есенно море във вените ни...Играе вятър...лекичко разрошва косите ни и поклаща сините цветя в краката ни...Иде буря...усещам я с всяка фибра от тялото си , а навън е толкова приятно. Чувствам кожата си настръхнала като при оргазъм а песента...песента сякаш се излива като цветен дъжд от небето , дори усещам ситните и студени капчици дъжд ,които се забиват като остри игли в кожата ми и които ме карат да се чувствам истински жива...вече мирише на озон а бурята все още предстои. Светкавици започват да раздират пурпурното небе ...а мен ме е толкова страх...притискам се силно в теб и се оставяме проливния дъжд да плющи по лицата , ръцете ...телата ни , а в сърцата ни бушува буря сякаш в синхрон с природата!
Тежко е някак тягостно , напрегната се чувствам пред стихията на природата и стихията в собственото си сърце...
Тази нощ не искам да се любим нежно...искам да се любим диво , диво като две стихии които продължават да търсят отдушник с цялата сила и мощ ,която им е дала природата!!!
Дъждът продължава да плющи и яростно да излива огромни маси вода върху нас и въпреки страха си аз съм като обезумяла от желание към теб . Светкавица раздира хоризонта и за миг всичко , около нас става електриково лилаво , ливаво като страстта , лилаво като пухкавите облаци на есенно небе , лилаво като най-силната буря в сърцата ни. Разнася се тътен и в този миг природата изживява своя върховен оргазъм!
А дъжда продължава да вали ,вече все по слабо и слабо досущ приличащ на затихваща женска възбуда...кротко , нежно...тук там се чуват откъслечни гръмотевици ....
Небето започва бавно да изсветлява и да дава път на луната...а луната гледа с почуда и не може да разбере каква е тази светлина на верендата на една малка къщичка сгушена в смарагдовата долина....
На верандата под дъжда лежат две преплетени тела , съединили в едно душите си ...преживяли заедно с природата разтърсващ оргазъм...а светлината ? Светлината е...
Какво е светлината Любов моя ?
Знаеш нали.....
sladka_burq
sladka_burq

Female
Брой мнения : 6
Местожителство : Окото на Бурята
Registration date : 12.08.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите